Aktuality

14. 2. a 16. 3. 2022 zveme rodiče budoucích prvňáků na Květňák

více>> 

Dopoledne se přijďte podívat do prvních tříd na hodiny, které rozvíjejí matematickou, čtenářskou i jazykovou gramotnost a využívají různých inovativních metod, jako je např. kritické myšlení, prvky matematiky Hejného, CLIL nebo výuku Aj Jolly Phonics. Návštěvy hodin začínají na obou budovách v 8:45 a 9:40. Přijďte prosím včas a s negativním testem na Covid.
Z kapacitních důvodů je počet rodičů ve třídě omezen. Termín je třeba si rezervovat na e-mailu: lenka.mikusiakova@kvetnak.cz

----------------------------------------------------

Odpoledne využijte možnosti online setkání prostřednictvím virtuální nástěnky Padlet a video-setkání Google-Meet, kde v osmi virtuálních místnostech dostanete veškeré informace o škole a bude i prostor pro vaše dotazy. Setkání začíná v 16 hodin a odkaz na něj získáte, pokud potvrdíte účast na e-mail: lukas.valenta@kvetnak.cz.  

Mgr. Pavel Kopečný
ředitel školy

V podzimních měsících zorganizoval žákovský parlament celoškolní výtvarnou soutěž. Jejím převládajícím motivem bylo téma „Barvy a pocity“. Naši mladí výtvarníci  se rozhodně nedali zahanbit a při hodnocení bylo skutečně z čeho vybírat.

Představujeme vítězná díla

z 1. stupně (1. místo Kája z 5. A, 2. místo Denča z 5. B a 3. místo Kačka z 5. B) a ze 2. stupně (dvě 1. místa Andy z 6. C a Katka z 9. C, 2. místo Eliška z 8. A a 3. místo Verča z 8. C.

Absolutní vítězkou se stala výtvarnice z 9. C Eliška.

Všem zúčastněným velké poděkování.

Ptakopysk

 

 

Kalendář školy

 

 

Virtuální prohlídka školy

 

Sociální sítě ZŠ Květnového vítezství

Projekty a partnerství v projektech