Aktuality

V době dlouhodobé distanční výuky a neustálého využívání informačních technologií k výuce a komunikaci považujeme za nutné se více něž kdy jindy zabývat vším, co může tento prostor narušovat.

Ve dnech 14. 4. a 28. 4. proběhne již druhý workshop s tématikou bezpečného chování na internetu a důsledků kyberútoků, tentokrát pro 6. a 7. ročníky.

Jeho obsahem bude rozlišení jednotlivých druhů kyberšikany, motivy kyberútočníka, dopady pro všechny zúčastněné a možnosti, kam se v tomto případě obrátit.

Uskuteční se pomocí odkazů v prostředí Padletu, kde se žáci společně s lektory budou v menších skupinkách tématem Kyberšikany zabývat. Bližší informace včas zašleme na Bakaláře.

(V 8. ročníku proběhne během dubna workshop s tématikou Kyberšikana v rámci třídnických hodin pod vedením třídních učitelů.)

PhDr. Kateřina Bartošová,
email: katerina.bartosovazavinackvetnak.cz

Taneční výzva, která má svůj původ v Jihoafrické republice, se stala symbolem boje proti koronaviru. Autor písně Master KG zřejmě nepředpokládal, kolik tanečních  choregrafií vznikne a obletí celý svět. K výzvě se přidávají lidé mnoha různých profesí, děti, skupiny přátel.  A Květňák u toho samozřejmě nemůže chybět. I naše pedagogy oslovila možnost podpořit tento skvělý nápad a tancem všem sdělit: zvládneme to a bude zase líp. 

KVĚTŇÁK TANČÍ

 

 

 

Kalendář školy

 

 

Virtuální prohlídka školy

 

Sociální sítě ZŠ Květnového vítezství

Projekty a partnerství v projektech