Aktuality

V úterý 8.10. 2024 se konal v parku u Chodovské tvrze tradiční přespolní běh pro MŠ a 1. – 3. třídy ZŠ z celé Prahy 11. A našich 24 závodníků se neztratilo! Zlatou a stříbrnou medaili si po roce zopakovali Viktor z 3.B a Tadeáš z 3.C. Ten při závodě dokonce upadl, ale skulil se do kotoulu, hned vyskočil a plynule pokračoval v běhu. V 1.B nám vyrůstá běžec, Tomáš. Doběhl na druhém místě. A další stříbro vybojovala Lenka z 3.D. V první desítce se ještě umístil Tadeáš z 2.B (byl pátý) a Vít ze 3.E (osmý).

Myslím, že je to skvělý úspěch našich mladých běžců a všichni, nejen medailisté, si zaslouží velikou pochvalu.

Jiřina Štrossová

Rekonstruované atrium na K2 začali využívat žáci. Děkujeme všem, kteří se o to zasloužili!

Naši žáci obsadili druhé místo na minikopané. Bez porážky se naši žáci dostali do finále, kde po spoustu neproměnených šancí prohráli 2:1. Pochvala našim reprezntantům patří především za předvedený výkon a vzornou reprezentaci školy.

Ve čtvrtek 19. září se naši mladí atleti z 2., 3. a 4. tříd zúčastnili na ZŠ Donovalská tradičního atletického čtyřboje. Přišly všechny školy z Prahy 11. A naši atleti byli velmi úspěšní! „Druháci“ vybojovali stříbrné medaile, „třeťáci“ obhájili loňské zlato. „Čtvrťáci“ skončili devátí a byli z toho velmi zklamaní, i slzičky ukáply. Tak to ve sportu je. Někdo se raduje, jiný je smutný. V hodu raketkou se vyznamenal Tobiáš z 2.B, který hodil 26,5 m. Ve skoku z místa byl z našich nejlepší Matouš, skočil 195 cm a Deniel 190 cm (oba ze 4.C).

Děkujeme našim prvostupňovým atletům za bojovnost a pěknou reprezentaci Květňáku.

Jiřina Štrossová, uč.TV

Dne 5. září 2024 se můžete těšit na burzu kroužků od 17:00 hodin na obou budovách, poté proběhnou třídní schůzky 1. - 9. tříd od 18:00 hodin a nakonec se koná schůze výboru KPŠ od 19:00 hodin ve sborovně K2.