Pro děti zapsané do prvních tříd.

K1 - 3. 6. 2024 od 15:00 do 16:00

K2 - 4. 6. 2024 od 15:00 do 16:00

Přihlášení na adrese : lukas.valenta@kvetnak.cz

se konalo ve čtvrtek 16.5.2024 na stadiónu FTVS UK v Praze 6. Závodilo se v pětiboji. A slavili jsme úspěchy!

V soutěži jednotlivců jsme získali tři medaile, od každého kovu jednu. Nejcennější, zlatou, vybojoval Jára z 9.B, který porazil všechny Pražáky ročník 2009 (bylo jich 46) a zvítězil ziskem 4931 bodů. Jeho výkony jsou obdivuhodné. 60m uběhl za 7,95, do dálky skočil 510 cm, za 2 minuty udělal na šikmé lavici 91 shybů, kriketovým míčkem hodil závratných 65,50m a za 2 minuty udribloval mezi dvěma metami 425m. Škoda, že už se nekoná republikové finále v Brně, kam by svým prvním místem postoupil. Stříbrnou medaili získal Filip z 5.A a Martin ze 7.B získal bronzovou. Šesté místo obsadil Filip z 5.B a osmý byl Pavel z 9.B, který se blýskl ve skoku dalekém výkonem 535 cm. Z dívek nejlepšího umístění dosáhla Viktorie z 9.B, byla 16.

V soutěži družstev jsme obsadili 5. místo z 19 škol, což je moc pěkné umístění. Kromě již zmíněných závodníků byli v družstvu ještě Maksim (9.B), Tereza (9.C) a Gegeenuya (6.B). Výsledky přehledně zde: https://www.olympijskyviceboj.cz/odznak-vsestrannosti/okresni-a-krajska-kola

Děkuji všem závodníkům za příkladnou reprezentaci školy. Udělali nám radost a zviditelnili Květňák na poli sportovním.

Jiřina Štrossová, uč. TV

Vážení rodiče,

zveřejňujeme výsledky zápisu žáků do přípravné třídy pro školní rok 2024/25.

Přerušení řízení znamená, že zápis do PT bude dokončen po dodání chybějících podkladů.

Od 20. 5. do 24. 5. 2024 prosíme o vyzvednutí Rozhodnutí o přijetí do přípravné třídy na vrátnici školy, budova K1.

18. 6. se bude konat od 17:00 v budově K1 schůzka pro  rodiče žáků přípravných tříd.

Bližší informace budou zveřejněny na webu školy.

24PT21 přerušené řízení

Jedenáct našich žáků se zúčastnilo s paní asistentkou Juhásovou jarního kola Plavecko-běžeckého poháru na Praze 11. A jako na podzim, i nyní jsme se radovali ze dvou medailí. Tentokrát byly stříbrné. Vybojovali je chlapci Marek z 5.C a Jakub ze 7.A. Jára z 9.B si zopakoval 4. místo, Pavel byl šestý. Lucka z 5.C doběhla sedmá a Boris devátý. Ostatní se umístili až v druhé desítce, ale pěkně si zazávodili a porovnali své síly se závodníky z pražských škol.

Před snídaní jsme si vystěhovali věci z pokojů a zanesli do vstupní haly, aby se mohl hotel připravit na nové dětičky. Odjezd proběhl hladce a krátce po poledni jsme se už ocitli před školou.

Čtvrtý den byl "bobový", neboť se šlo dolů do  Janova na bobovou dráhu Jizerky. Všichni se svezli, buď sami nebo ve dvojicích. Po 900m dlouhé dráze to pěkně svištělo. Kdo se bál jet rychle, ten si přibrzdil. Na přilehlém dětském hřišti jsme si dosyta zařádili na obří trampolíně. Kdo měl ještě  peníze, koupil si v restauraci zmrzlinu. Domů se šlo oklikou lesem i přes rozlehlé, kvetoucí louky. Před večeří si děti pakovaly a těšily se na jahodové knedlíky. Škoda, že škola v přírodě končí. Všem se tu líbilo, máme spoustu zážitků. A počasí? Lepší jsme si ani nemohli přát.