Kroužky pořádané jinými organizacemi

Kroužky pořádané jinými organizacemi

Ohledně informací o kroužcích kontaktujte jednotlivé organizace působící na naší škole:

 

 

Šachový kroužek

Kdo jsme                             

Jsme Šachová škola Vávra & Černoušek vedená mezinárodními mistry v šachu IM Pavlem Vávrou a IM Lukášem Černouškem. Více informací o naší činnosti naleznete na našich stránkách www.sachovykrouzek.cz.

Pro koho kroužek je?         

Kroužek je určen všem žákům 1. stupně. Cílem je, aby si děti osvojily základní pravidla a strategie šachu a současně aby k této hře získaly kladný vztah a dobře se u ní pobavily. Část kroužku je věnována výuce a opakování základů a další pak samotnému hraní, kde si děti mohou všechno naučené ihned vyzkoušet.

Organizace kroužku           

Kroužek probíhá přímo na Vaší škole každé úterý od 15:30. První hodina je 3. 10. 2023, poslední 28. 5. 2024. Délka jedné lekce je 45 minut. Na kroužek dítě dochází na základě dohody s rodiči, a to buď samo, nebo jej lektor vyzvedne od doprovodu nebo z družiny a po skončení hodiny jej opět odvede. Více informací o kroužcích na ZŠ naleznete na www.sachovykrouzek.cz/zakladni-informace.

Online kroužky            

Kromě kroužku na Vaší ZŠ pořádáme i skupinové online lekce. Ty probíhají od pondělí do čtvrtka vždy v čase 17:15–18:00, přihlásit se můžete na kterýkoliv den. Více informací o online kroužcích naleznete na www.sachovykrouzek.cz/online-krouzky.

Meziškolní turnaje              

Pořádáme rovněž turnaje pro žáky ZŠ, kde mohou změřit síly děti navštěvující různé základní školy. Na začátku ledna se koná turnaj „Hledáme tři krále“, v březnu „Jarní turnaj“ a v průběhu května turnaj „Čarodějnický rej“. Výsledky a fotografie z těchto akcí si můžete prohlédnout na www.sachovykrouzek.cz/turnaje. 

Cena                                   Kurzovné se platí na pololetí dopředu a činí 2.200,- Kč.

                                            První 2 hodiny si Vaše dítě může bezplatně vyzkoušet.

Jak se přihlásit?                 

Pro nezávazné přihlášení vyplňte nejpozději 7 dní před první lekcí registrační formulář, který naleznete na www.sachovykrouzek.cz.

Kontakt                               

Můžete nám napsat na e-mail: info@sachovykrouzek.cz nebo volejte na tel: 723638888.

 

Pojď se bavit Lakrosem!

Pokud se rád hýběš a chceš se bavit, pojď vyzkoušet něco netradičního.

Klub SK Lacrosse Jižní Město s 30letou tradicí hledá nové hráče a hráčky do svých řad. Nejde nám jen o lakros, ale hlavně o to, aby děti získaly kladný vztah k pohybu a sportu obecně, naučily se týmové spolupráci a posílily sociální návyky.

 

 

Nauč se hrát karetní hru Pokémon

 

 

JNS Cheerleaders z.s./Join New Spirit AllStars


Sportovní klub, který poskytuje komplexní pohybovou průpravuv oblasti sportovního cheerledingu. Cheerleading je skvělý kolektivní, koordinačně estetický sport plný radosti, spolupráce, přátel a utužování zdraví pohybem. Naše děti nikdy nesedí někde v koutě, umí se prosadit v životě, vždy s úsměvem, budují svoji psychiku a fyzičku ruku v ruce. Jejich trénovaný core systém jim pomáhá správně držet tělo a být fit dlouho i po skončení cheer kariéry. Tréninky zahrnují tanec, gymnastiku, skoky, stunty a pyramidy. Dále děti učíme pozitivnímu myšlení, nosit úsměvy na tváři, radovat se z okamžiků, spolupracovat a komunikovat.
Jsme 68násobní mistři ČR, již 23 let, mistři Evropy. Zdravý životní styl a zábava nás provází našimi aktivitami. Cheerleading je Olympijský sport s velkou budoucností. Naše odborná trenérská základna poskytuje dětem skvělé zázemí a podporu.
Je pro nás radost předávat zkušenosti dětem a děláme to s láskou.

Kontakt na tel.: 605 113 311

 

 

OF DANCE

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vám nabídnou taneční kurzy pro děti od 5 let na ZŠ Květnového vítězství 1554.Naše kurzy jsou pro všechny věkové kategorie a taneční úrovně.

Dovolte abychom se Vám představili.


Jsme taneční škola, která má historii od roku 2008 a vznikla na Jížním městě s názvem Opatow Flavours neboli OFDANCE. Naše taneční škola se zaměřuje na moderní styly tance jako je:


  -STREET DANCE

 - DISCO DANCE

 - BREAK DANCE ( neboli - Breaking je nová oficiální Olympijská disciplína, která se nám poprvé představí jako první taneční sport v roce 2024 v Paříži)

Na ZŠ Květnového vítězství 1554 působíme již od roku 2013 a máme zde taneční zázemí pro žáky K1, K2 v budově K1.(zadní vchod školy u sportovní haly Jižní město) .
Dále je v řešení vyzvedávání děti z družiny na K2, a následně přesun na K1. ZÁPIS NA I.POLOLETÍ je možný přes webové stránky viz. odkaz níže.

Taneční škola OFdance nepořádá jen taneční lekce pro začátečníky, ale naši svěřenci kteří jsou v soutěžních složkách se pravidelně účastní celorepublikových a evropských soutěží, ze kterých si odváží medailové umístění. Také pravidelně pořádá zimní a letní taneční kempy pro všechny členy. Každý rok pořádá Vánoční show pro diváky a ve sportovní hale Jížní město.

 

ZDE je vidoukázka z našich tanečních stylů. Více informacÍ a přihlášky na

 

Street Dance Praha a Break Dance Praha | Taneční kurzy Opatow Flavours (ofdance.cz)


MINI STREET DANCE:  Kurz určený pro děti od 5-7 let  -  Každé Pondělí a Středa od 16:00. - 17:00 hod. 

http://www.ofdance.cz/tanecni-kurzy/tanec-pro-deti

BREAK DANCE: Kurz určený pro děti od 6-14 let  -  Každé Úterý a Čtvrtek od 16:00 - 17: 00 hod.

http://www.ofdance.cz/tanecni-kurzy/break-dance

STREET DANCE:  Kurz určený pro děti od 7-12 let - Každé Pondělí a Středa od 16:00- 17:00 hod.  

                           Kurz učený pro juniory ve věku 12-15 let - Každé Pondělí a Středa od 17:00 - 18:00 hod.
 
http://www.ofdance.cz/tanecni-kurzy/street-dance

DISCO DANCE: -  Kurzy pro začátečníky budou otevřeny od Září 2022. Nyní probíhají jen pro soutěžní složky

http://www.ofdance.cz/tanecni-kurzy/disco-dance 

 

 

Přihlášky na www.ofdance.cz nebo na www.of-dance.cz 

 


V případě jakéhokoliv dotazu nebo diskuzi nás neváhejte kontaktovat. TEL: Robert Kysela : 774 174 117 , Kristýna Smetanová : 731 731 165

Budeme se na Vás těšit :-)

OFDANCE - U nás má místo každý. 

 

 

English for kids a aerobik v angličtině