Otevřená základní škola · Květnového vítězství 1554, Praha 4 – Jižní Město

Školní kalendář 2017/18 Harmonogram prázdnin

Organizace školního roku 2017/18

  

 Třídní

schůzky

 Přehled 

prázdnin

Ředitelská

   volna

    Státní

    svátky

   ŽP Ptakopysk

 Zápisy

do 1. tříd

Celoškolní

   akce

  Školy 

v přírodě

Časový plán

vyuč. hodin

      Kavárny

     pro rodiče

__________________________________________________________________

 Najdete nás také na sociálních sítích:     

__________________________________________________________________

  

ČERVEN 2018                                                                                           

                                                                  

Poslední zvonění 9. ročníků

KALENDÁŘ: 18.6. - 24.6.2018 

Přehled akcí: 42. týden

Úterý 19.6.

8:55-12:30

Pořad C´est la vie

9.B

9:55-10:40

Módní přehlídka 9.A

Středa 20.6.

8:00-12:30

Sportovní den v lesoparku Hostivař - PT

8:00-11:45

Koloběžkování
v budově K1 1.B, 1.C 8:10 - 9:40h 2.B, 2.C 9:55 - 11:45h

1.B, 1.C, 2.B, 2.C

13:00

Účast na slavnostním vyhlášení sběrové soutěže škol
na MHMP

 

Čtvrtek 21.6.

8:00-13:30

Výlet do Kutné Hory

4.A

9:00

Poslední zvonění žáků 9.tříd (ŽP)

9.A, 9.B

17:00

Žáci 2.C cvičí s rodiči jógu
Rozloučení se šk. rokem a oslava Mezinárodního dne jógy

Pátek 22.6.

8:00-12:30

Závěrečné setkání šk. parlamentu

                         

 

obrázky: Klára, Diana, Jirka

       

KALENDÁŘ: 11.6. - 17.6.2018 

Přehled akcí: 41. týden

Pondělí 11.6.

7:30-14:00

Turnaj ve vybíjené
dívčí a chlapecké družstvo žáků 5.-6. tříd

       

13:35-15:15

Prezentace Absolventských prací žáků 9.ročníků

 

Úterý 12.6.

7:30-15:30

Výlet - zámek Náchod - Čertův poklad

5.B, 5.C

           

8:00-13:30

Výlet - Botanicus Ostrá

1.B, 1.C

           

8:00-11:35

Projekt - Africké dílny

1.M, 4.A

          

8:00- 8:45

Návštěva z PPP

 

8:55-12:30

Pořad C´est la vie

9.A

11:45-15:15

Polytechnická výuka na SOŠ
14 žáků 8. tříd

 

Středa 13.6.

8:00-11:35

  Koloběžkování  - POZOR ZMĚNA

            přesunuto na pátek

1.A, 1.D, 1.E, 1.M, 7.A

8:00-10:40

Návštěva výstavy Čáry, čmáry, malování!
KC Zahrada

7.B

 

8:00-11:35

Projekt - Africké dílny

2.A, 5.A

        

Čtvrtek 14.6.

8:00-17:00

Výlet IQlandie Liberec

6.A

    

8:00-10:00

Koloběžkování
v budově K2 2.A, 2.D 8:00 - 10:00h

2.A, 2.D, 9.B

8:55-11:35

Exkurze do hasičské stanice

1.E

9:55-11:35

Návštěva knihovny Opatov

1.D

17:00

Schůzka rodičů žáků přípravné třídy
ve sborovně budovy K1

     

Pátek 15.6.

7:30-12:30

Matematická soutěž na SSPŠ
6 žáků 8.tříd

 

8:00-11:35

Koloběžkování - v budově K2

1.A, 1.M 8:10 - 9:40h

1.D, 1.E 9:55 - 11:25h

1.A, 1.D, 1.E, 1.M, 7.A

                                                                    

       

KALENDÁŘ: 4.6. - 10.6.2018 

Přehled akcí: 40. týden

Úterý 5.6.

7:30-13:00

Celopražské kolo - nohejbal
družstvo žáků 7.tříd

 

8:00-11:35

Projekt - Africké dílny

1.A, 3.D

8:00

FOTO tříd
v budově K1

 

18:00

Závěrečné setkání s rodiči

3.B

Středa 6.6.

8:00-11:35

Projekt - Africké dílny

2.D, 3.A

8:00-17:30

Výlet- Tvrz Hummer

1.E, 2.A

8:00

FOTO tříd
v budově K2

 

Čtvrtek 7.6.

8:00-13:00

Výlet - Staré Hrady 

1.M, 3.A

8:00-10:40

Projekt "Mládež a zdraví"
1.vyuč.h. 9.B 2.vyuč.h. 5.B 3.vyuč.h. 7.B

5.B, 7.B, 9.B

17:00

Schůzka rodičů budoucích žáků 1.tříd
ve šk. jídelně v budově Květňák II.

 

Pátek 8.6.

8:00- 8:45

Schůzka šk. parlamentu


   zápis z 18. schůzky 

 

 

KVĚTEN/ČERVEN 2018

KALENDÁŘ: 28.5. - 3.6.2018 

Přehled akcí: 39. týden

Pondělí 28.5.

8:55-12:30

Náhradní plavání

3.B, 3.C

9:55-13:25

Účast na vyhlášení výtvarné soutěže 

            "Můj svět"
       5. žáků II.stupně

 

9:55-12:30

Kuchařská soutěž

5.B

Úterý 29.5.

7:00-11:00

Pražské kolo matemat. soutěže Pythagoriáda
8 žáků 4.-7. tř. ZŠ Na Planině

 

8:00-10:40

Kuchařská soutěž

9.A

8:00-11:35

Projekt - Africké dílny

4.A, 5.A

Středa 30.5.

8:00-11:35

IT soutěž "Bill Gates Prahy 11"
        pro žáky II. stupně

 

8:00-11:35

Projekt - Africké dílny

1.M, 2.A

8:30-13:00

BRANNÝ DEN
pro 3.- 5. ročník

 

10:50-13:25

Kuchařská soutěž

6.A

14:00-14:45

Předškola pro budoucí prvňáčky
v budově K1

 

Čtvrtek 31.5.

8:30-13:00

BRANNÝ DEN
pro 6. - 9. ročník

 

18:00

Jarní koncert - KC Matky Terezy 

 

Pátek 1.6.

8:00-11:35

Beseda se spisovatelkou I. Peroutkovou

1.B

8:30-11:30

Den dětí v MŠ
7.A - MŠ Markušova

7.B - MŠ Dubnova

5.A - MŠ při ZŠ Květňák II.

5.A, 7.A, 7.B

8:45-12:30

ČaS - Př - Zdravý životní styl
Výukový program - Prevence

5.C

8:55-10:40

Tradiční fotbalový zápas

   žáků 9. tříd s učiteli

      foto a video zde

8:55-10:40

Návštěva knihovny Opatov

                   5.B

      

  
 

KVĚTEN 2018

                                                         

Školy v přírodě - více zde

KALENDÁŘ: 21.5. - 27.5.2018 

Přehled akcí: 38. týden

Pondělí 21.5.

9:00-12:30

Náhradní plavání

3.B, 3.C

Úterý 22.5.

8:00-16:30

Exkurze - Lidice, Terezín

9.A, 9.B

Středa 23.5.

8:00- 9:40

Ekohraní
v budově K1 1.v.h. - 2.C 2.v.h. - 2.B

2.B, 2.C

14:00-14:45

Předškola pro budoucí prvňáčky
v budově K1

 

Čtvrtek 24.5.

8:00-11:35

Projekt - Africké dílny

1.A, 2.D

10:50-11:35

Schůzka šk. parlamentu

          více zde

 

Pátek 25.5.

8:00-11:35

Projekt - Africké dílny

3.A, 3.D


 

KALENDÁŘ: 14.5. - 20.5.2018 

Přehled akcí: 37. týden

Pondělí 14.5.

8:30

Odjezd na Švp - Žihle

6.B, 6.C, 7.A, 8.B, 9.A

8:55-11:35

Exkurze do hasičské stanice

1.E

9:55-11:35

Cvičení s MŠ v hale

          5.B

Úterý 15.5.

8:00-13:25

Návštěva Dino parku

9.B

11:45-15:15

Polytechnická výuka na SOŠ Jesenická
14 žáků 8. tříd

12:00 - 13:00

        Příjezd ze Švp
         Janov p. Nisou

1.B, 1.C, 2.C, 3.B, 3.C, PT

     

18:00

                Rodičovská kavárna

Bezpečné vztahy mezi rodičem a dítětem

    

Středa 16.5.

8:00- 9:40

Ekohraní
v budově K2 1.v.h. - 2.A 2.v.h. - 2.D

2.A, 2.D

14:00-17:00

Seminář RWCT s p. Rutovou

 

14:00-14:45

Předškola pro budoucí prvňáčky
v budově K1

       

Čtvrtek 17.5.

8:00-11:35

Africké dílny

1.M, 5.A

8:55-10:40

Preventivní program - Etika

7.B

Pátek 18.5.

11:00-12:00

Příjezd tříd II. stupně ze Švp

 

KALENDÁŘ: 7.5. - 13.5.2018 

Přehled akcí: 36. týden

Pondělí 7.5.

8:15

Odjezd na Švp-Živohošť
3.A,D - Příjezd 11.5.

 

Středa 9.5.

7:30-14:00

Pražské kolo fotbalového turnaje

           McDonald's Cup

 

8:00

Odjezd na Švp - Krkonoše, Kolínská bouda
1.A, 2.D, 4.C - Příjezd 13.5.

Odjezd na Švp - Janov n. Nisou
PT, 1.B,C, 2.C, 3.B,C - Příjezd 15.5.

 

14:00-14:45

Předškola pro budoucí prvňáčky
v budově K1

  

Čtvrtek 10.5.

7:00-15:00

Pohár starosty - Atletika
pro družstvo ml. žáků

 

8:00-13:45

Návštěva veletrhu Svět knihy

                4.B

8:00- 8:45

Schůzka šk. parlamentu

              více zápis

 

Pátek 11.5.

7:00-15:00

Pohár starosty - Atletika
družstvo st. žáků

 

8:55-12:30

Návštěva veletrhu Svět knihy
workshop Aj  -  4.A

12:00

Příjezd ze Švp
3.A, 3.D

 

Neděle 13.5.

Příjezd ze Švp - 1.A, 2.D, 4.C

 

DUBEN/KVĚTEN 2018
 

KALENDÁŘ: 30.4. - 6.5.2018 

Přehled akcí: 35. týden

Pondělí 30.4.

 

Ředitelské volno

 

 

Školení pedagogického sboru
9 - 15 h Projektové vyučování 

9 - 15 h Otevíráme dveře do výuky

9 - 17 h - Mentoring 

  

Středa 2.5.

8:15 - 8:30

Odjezd na Švp - 1.D
Hotel Králíček, Kacanovy 38, Turnov

        více zde

 

14:00-14:45

Předškola pro budoucí prvňáčky
v budově K1

       

Čtvrtek 3.5.

8:55-10:40

Soutěž 5:5
pro II. stupeň

 

13:15-15:15

ŠD - Ptačí cirkus
Divadlo Basta Fidli - tělocvična

 

Pátek 4.5.

8:55-10:40

Návštěva knihovny Opatov

            PT

8:55-12:30

Pohár starosty - cyklistika
9 žáků II. stupně

 

15:30-16:30

Příjezd ze Švp - 4.B, 5.A, 5.B
na parkoviště u budovy K1

 

Neděle 6.5.

12:30-13:00

Příjezd ze Švp - 1.D

            více zde

 
 

DUBEN 2018

KALENDÁŘ: 23.4. - 29.4.2018 

Přehled akcí: 34. týden

Pondělí 23.4.

7:45-12:00

Obvodní kolo Bi olympiády
2 žáci 8.tříd v DDM Šalounova

 

8:30

Odjezd na školu v přírodě  - 1.M 
penzion Natty, Černý Důl

- odjezd z parkoviště u budovy K1

   

18:00

   Rodičovská kavárna

"Metoda CLIL ve výuce"
v budově K1

 

Úterý 24.4.

8:00- 9:00

Matematická soutěž Pythagoriáda
pro zájemce 4.-5.tříd

 

Středa 25.4.

8:00-11:35

Výstava "Tajuplné ostrovy"
Stanice ml. přírodovědců

6.A

16:00-18:00

ČARODĚJNICE     foto zde

Zahradní slavnost

pro žáky a rodiče za budovou K1

na travnaté ploše vedle sportovní haly

 

Čtvrtek 26.4.

8:55-10:40

Soutěž 5:5
pro II. stupeň

organizuje ŽP Ptakopysk

Pátek 27.4.

13:30

Příjezd ze školy v přírodě  
- na parkoviště u budovy K1

        1.M

 

Preventivní pořad - Poruchy příjmu potravy
2.-3. v.h. 9.A 4.-5. v.h. 9.B

9.A, 9.B

Neděle 29.4.

13:30-14:00

Odjezd na školu v přírodě - 4.B, 5.A, 5.B
RS Trnávka, Želiv - z parkoviště u budovy K1


 

KALENDÁŘ: 16.4. - 22.4.2018 

Přehled akcí: 33. týden

Pondělí 16.4.

9:55-11:35

Cvičení s MŠ v hale

5.B

Úterý 17.4.

7:15-12:00

Účast v obvodním kole Ma olympiády
2 žáci II. stupně

 

12:00-15:00

Polytechnická výuka na SOŠ Jesenická
15 žáků 8.tříd

  více zde

15:00

Setkání zástupců ZŠ Prahy 11
na ZŠ Mendelova

 

16:30-18:30

CKP - setkání se spisovatelkou O. Černou

 

 

Celodenní výlet na horu Říp  - 3.A, 3.D

   foto zde

Čtvrtek 19.4.  

7:30-13:30

Fotbalový turnaj McDonalds Cup
družstvo žáků 2.-3.tříd

 

8:00-14:00

Mensa - testování
učebna fyziky na K1, učebna na K2

 

15:00-16:30

Setkání učitelů Aj - Metoda CLIL ve výuce
v budově K2

    

 

         Třídní schůzky

od 17 h schůze KPŠ v budově K2 

od 17:30 h schůze 5.tř. k adaptačním kurzům na K2 

od 17:30 h schůzky tříd v budově K2 

od 18 h schůzky tříd v budově K1

 

Pátek 20.4.

7:30-13:30

Fotbalový turnaj McDonalds Cup
družstvo žáků 4.-5.tříd

 

8:00-14:00

Mensa - testování
učebna fyziky na K1, učebna na K2

 

8:30-13:00

Divadlo Spejbla a Hurvínka

1.E

14:00

PK a MS HV - 1. a 2. stupeň

 

 

KALENDÁŘ: 9.4. - 15.4.2018 

Přehled akcí: 32. týden

Úterý 10.4.

8:00- 9:40

Návštěva učitelů z Běloruska

               foto zde

 

8:00- 9:40

Tematická výuka - Svět v praxi

                9.B

   

8:55-10:40

Návštěva knihovny Opatov

               3.C

13:00-16:00

Zápis do 1. třídy Montessori
v budově K2 ve třídě 1.M

 

Středa 11.4.

8:00- 9:40

Tematická výuka - Svět v praxi

                9.A

      

8:55-10:40

Návštěva knihovny Opatov

                3.B

11:45-12:30

Schůzka šk. parlamentu

 

Čtvrtek 12.4.

7:30-13:30

Turnaj v přehazované
družstvo ml. žákyň ZŠ Kateřinky

                          foto zde

    

8:55-11:35

Preventivní pořad - " Komunikační fauly"

                      6.B

14:00

Pěvecká soutěž

     více zde

 

Obvodní kolo olympiády z biologie
žák 6.C - v DDM Šalounova

 



KALENDÁŘ: 2.4. - 8.4.2018 

Přehled akcí: 31. týden

Pondělí 2.4.

 

Velikonoční pondělí 

 

Úterý 3.4.

8:00- 9:40

Tematická výuka - Svět v praxi 9.B

  

8:00-15:15

Projekt JLJZ - Dílna o Ukrajině
1. - 4. v.h. 8.B 5. - 8. v.h. 7.B

 

Středa 4.4.

8:00- 9:40

Tematická výuka - Svět v praxi 9.A

      

8:55-11:35

Preventivní pořad "Komunikační fauly"  6.A     

14:00-18:00

Zápis do 1. tříd
v budově K1

do tříd AJ Clil a Montessori od 12:20h v budově K1

 

Čtvrtek 5.4.

8:55-11:35

Preventivní pořad - "Komunikační fauly" 8.B

    

14:00-18:00

Zápis do 1. tříd
v budově K1

do tříd AJ Clil a Montessori od 12:20h v budově K1

 

 

BŘEZEN 2018 

KALENDÁŘ  26.3. - 1.4..2018

Přehled akcí: 30. týden

 Pondělí 26.3.

8:00- 8:45

Fotografování na Fotoročenku

9.B

       

8:00-12:00

Exkurze na Pražský hrad

1.A

    

8:30- 9:45

Velikonoční pořad
v KCMT 4.A

   

9:30-11:00

Velikonoční pořad
v KCMT 4.B

      

15:00

Ocenění pracovníků MŠ a ZŠ Praha 11
Chodovská tvrz

 

Úterý 27.3.

8:00-11:35

Projektové vyučování - Velikonoční svátky

2.C, 3.C

8:00- 9:40

Velikonoční pořad
v KCMT 3.A

Středa 28.3.  Den učitelů a Učí deváťáci - foto zde

8:00-11:35

Konference "IT ve školství"

 

8:00-12:30

Krajské kolo - Zeměpisná olympiáda
žák 6.C

 

9:55-10:40

Schůzka šk. parlamentu

    více zde

 

13:30

Setkání týmu ŠAT

   

15:30-17:30

CKP - Metody kritického myšlení II.

   

Čtvrtek 29.3.

9:00-15:30

Školení pedag. sboru
1. D. Čáp, Komunikace s rodiči

2. Odyssea, Jak pracovat se žáky na rozvoji vztahů

3. Odyssea, Postupy práce v případech podezření na šikanu

 

 

KALENDÁŘ  19.3. - 25.3.2018

Přehled akcí:  29. týden

Pondělí 19.3.

7:45-13:00

Turnaj ve volejbale na ZŠ Kateřinky
družstvo žáků 7.tříd

 

Úterý 20.3.

8:00-11:35

Soutěž v Aj - Mikulka Games
družstvo žáků 7. tříd

 

Středa 21.3.

13:15-15:00

Účast na vyhlášení sportovní soutěže Pohár starosty
7 žáků 9.tříd

                                      více zde

 

ČT - PÁ 22.3.-23.3.

8:00-11:35

Preventivní program - "Šikana"

8.A

KALENDÁŘ  12.3. - 18.3.2018

Přehled akcí:  28. týden

Pondělí 12.3.

8:00- 8:45

Testování SCIO

8.A

 

8:55-11:35

Preventivní program "Etika"

7.A

 

9:55-11:35

Cvičení s MŠ v hale

        5.B

 

9:55-10:40

Návštěva šk. knihovny

   3.A

 

15:00-16:00

Jóga - vyuč. lekce pro učitelský sbor

 

 

18:00

   Rodičovská kavárna

"Montessori pedagogika"
     v budově K2

        více zde

 

Úterý 13.3.

7:00

Finále Dětského fotbalového poháru
družstvo žáků 2. tříd s trenérem M. Souchou

 

 

7:30-14:30

Sportovní soutěž OVOV
družstvo žáků od 4. tř.

        foto zde

 

 

11:45-16:10

Schůzka šk. parlamentu

      více zde

 

13:00

Projekt IMIŽPAS

 

 

Středa 14.3.

8:00- 9:40

Šachový turnaj pro II. stupeň
ve šk. jídelně v budově K1

   foto zde

 

 

14:00

Využití on-line programů ve výuce
pro zájemce z uč. sboru v budově K1

         více zde

 

 

14:00

Školení RWCT s pí. Rutovou

   

 

 

      Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky

Odpolední dílna "Počítáme matematikou prof. Hejného"

              od 16 h v budově K1

 

Čtvrtek 15.3.

8:55-11:35

Preventivní program "Etika"

7.B

 

9:55-13:25

Sdílení metody CLIL v praxi
návštěva ze ZŠ z Mladé Boleslavi

 

 

11:45-15:15

Kohezní program - návštěva Laser game v Holešovicích

6.A

 

14:00-15:30

Pěvecká soutěž - 1. a 2. stupeň - školní kolo

 

      

KALENDÁŘ  5.3. - 11.3.2018

Přehled akcí:  27. týden

Pondělí 5.3.

8:00- 8:45

Testování SCIO

8.B

Úterý 6.3.

13:30

Vyhlášení soutěže Post Bellum

"Příběhy našich sousedů"
    v KC Zahrada

OPĚT JSME VYHRÁLI

vítězná reportáž a více o soutěži zde

 

Středa 7.3.

8:00-13:25

Fotografování na FOTOROČENKY
od 8 h v budově K2, poté na K1 - 5.r., 9.r., 1.r.

 

 

8:00-13:25

Turnaj v košíkové
na ZŠ Kateřinky družstvo žákyň 7.tříd

        čtěte zde

 

 

9:55-11:35

Přírodovědný program "Měříme"
     pro žáky 4.B

         4.B, 7.A

          foto zde

 

13:15-15:15

Divadlo Jak se Jíra Mlynářem stal - akce ŠD
divadlo Dokola- tělocvična v budově K1

               foto zde

 

 

Čtvrtek 8.3.

8:00-10:40

Šachový turnaj pro I. stupeň
ve šk. jídelně budovy K2

   více foto zde

 

        

ÚNOR/BŘEZEN 2018 

KALENDÁŘ  26.2. - 4.3.2018

Přehled akcí: 26. týden

Pondělí 26.2.

8:55-10:40

Preventivní program - Nikotinismus

5.C

 

10:50-12:30

Preventivní program - Etika

8.A

Úterý 27.2.

8:00-15:15

  Projekt JLJZ - Dílna o Afganistánu
    1.-4. v.h. - 8.B 5.-8. v.h. - 7.B

7.B, 8.B

 

8:00-13:00

      Dětský fotbalový pohár - 2.kolo
sport. hala 11 družstvo žáků 1.-2.tříd

 

Středa 28.2.

8:55-11:35

Preventivní program - Komunikační fauly

6.C

 

9:55-11:35

Přírodovědný program "Měříme"
      pro žáky 4.C

           4.C, 7.A

                  foto zde

Čtvrtek 1.3.

8:00- 8:45

Schůzka šk. parlamentu

 

 

14:00-16:00

Setkání MAP - Výuka metodou CLIL
              v budově K2

      více zde

 

      

ÚNOR 2018       

KALENDÁŘ  19.2. - 25.2.2018 

Přehled akcí: 25. týden

Pondělí 19.2.

 

9:55-10:40

Seznámení se školní knihovnou

3.A

Úterý 20.2.

8:00-13:00

Dětský fotbalový pohár
pro družstvo 1.-2. tříd v hale Květňák

 

 

8:00-11:30

Okresní kolo olympiády ze Z
2 žáci 6.-7.tříd na ZŠ Kateřinky

 

Čtvrtek 22.2.

8:00-13:30

Turnaj v házené
družstvo žákyň II.stupně

 

 

8:55-12:30

Preventivní program - Nikotinismus
2.-3. v.h. - 5.A 4.-5 .v.h. - 5.B

5.A, 5.B

 

14:00-16:00

Karneval ve ŠD
v budově K1 i K2

      více zde

 

 

 

Pátek 23.2.

 

8:00

Pyžamový den

  více foto zde

 

23. 2. 2018 (19:00) Společenský večer pořádaný Klubem přátel školy ZŠ Květnového vítězství 1554   

      

        

KALENDÁŘ  12.2.2018 - 18.2.2018 

Přehled akcí: 24. týden

Pondělí 12.2

11:45-12:30

Schůzka šk. parlamentu

   více zde

 

Úterý 13.2.

8:55-11:35

Preventivní program "Hasík"
2. vyuč.h. - 6.C 3. vyuč.h. - 6.B 4. vyuč.h. - 6.A

   

              6.A, 6.B, 6.C

                foto zde

 

8:55-10:40

Návštěva knihovny Opatov

   3.B

 

 Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky 

"Zábavné seznámení s Montessori výukou"

Odpolední dílna od 16 hodin v budově K2

Středa 14.2.

7:45-14:00

Okresní kolo olympiády v Aj
2 žáci 7.-8.tříd ZŠ Filosofská

 

 

8:55-10:40

Návštěva knihovny Opatov 3.C

Čtvrtek 15.2.

18:00

Rodičovská kavárna - "Hejného matematika"

                      více zde

 

 

________________________________________________________________

KALENDÁŘ  2.2.2018 - 11.2.2018 

Přehled akcí: 22. týden

2. února – Pololetní prázdniny

Přehled akcí: 23. týden

5. února – 11. února 2018 – Jarní prázdniny

        

________________________________________________________________

LEDEN/ÚNOR 2018 

22. týden  29.1. - 4.2.2018 

 

Pondělí 29.1.

8:00-10:30

Obvodní kolo olympiády v Čj
2 žáci 9. tříd v DDM Šalounova ul.

 

 

Úterý 30.1.

 8:00-11:35

Exkurze do České televize   

          1.D

       foto zde

 

Úterý 30.1.

13:35-15:15

Šk. kolo Bi olympiády
přihlášení žáci 6.-9.tříd

 

 

Čtvrtek 1.2.

7:45-14:00

Pětiboj všestrannosti OVOV
družstvo 8 žáků II.st.

    foto a video zde

 

 

________________________________________________________________

LEDEN 2018  

21. týden  22.1. - 28.1.2018 

 


Pondělí 
22.1.
 

 Program "Voda kolem nás" 

  v budově K1 v učebně 9.B

  1.-2.v.h - 3.D 3.-4.v.h - 3.A

      8:00-11:35

        více zde

    

 

 
22.1. - 23.1..

  8:00-11:35

        8.B

Preventivní program

 


Středa
  24.1.
 

  Program "Voda kolem nás" 

   v budově K1 v učebně

  9.B 1.- 2.v.h 3.B 3.- 4.v.h 3.C

          8:00-11:35

     

 


Čtvrtek
  25.1.
 

Fotbalový turnaj KOP CUP
    pro 1., 2., 4. ročník

        8:00-13:00

        více foto zde

 

Čtvrtek

  25.1.

Šk. kolo Aj olympiády
  pro žáky 8.-9.tříd

   13:35-15:15

 

 

Čtvrtek
  25.1.
 .

Šk. kolo Z olympiády
     pro 7. třídy

 

 


Pátek 

 26.1.

Fotbalový turnaj KOP CUP
     pro 3. a 5. ročník

        8:00-13:00

 

Pátek 

 26.1.

Příjezd z lyžařského kurzu

          16:30

foto a video ve Fotogalerii

 

   Aktuální info zde

 

20. týden  15.1. - 21.1.2018

 

Pondělí 15.1.

        Koncert pro žáky

K1 8:45-9:45h PT,1.B,C, 2.B,C, 3.B

K2 10:00-11:00h 1.A,D,E,M 2.A,D

ve šk. jídelně   foto a video                

 

 

Pondělí 15.1.

Cvičení s MŠ v hale

          5.B

    9:55-11:35

 

 

Pondělí 15.1.

   Šk. kolo Aj olympiády
       pro žáky 7. tříd

         13:35-15:15

 

 

 

Pondělí 15.1.

   Šk. kolo olympiády v Nj
          13:35-15:15

 

 

Úterý 16.1.

                  Koncert pro žáky

K1 8:45 - 9:45h 3.C, 4.B,C, 5.B,C

K2 10:00-11:00h 3.A,D, 4.A, 5.A vždy ve školní jídelně

 

 

Středa 17.1. 

Obvodní kolo Dějepisné olympiády
             dva žáci 9.A

 

 

Středa 17.1. 

 

Šk. kolo Zeměpisné olympiády
   pro žáky 6. tříd ve vyuč. h. Z

 

 

Čtvrtek 18.1. 

    Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky

Odpolední dílna "Hravé odpoledne s angličtinou"

              od 16 h v budově K2

 

 

 

Neděle 21.1.

      9:45

  Odjezd na lyžařský výcvikový kurz
        Zadov - penzion Lucie

         21.1. –  26.1.2018 

POKYNY NA LYŽAŘSKÝ KURZ ZADOV

Aktuální info zde

 

 

19. týden 

 

Pondělí 8.1.

  Schůzka šk. parlamentu

          8:55- 9:40

 

 

Úterý  9.1.

 Rodičovská kavárna: Klima školy

            Mgr. Pavel Kopečný

           od 18:00 na Květňáku I

   více zde

 

 

Středa 10.1.

Projekt " Svítání, jóga pro děti"
      cvičební workshop

          14:30-15:00

 

 

 

Pátek 12.1.

  Návštěva Neviditelné výstavy

                 9.A

          9:55-13:25

  

   

18.týden

Středa 3.1.

8:00-11:35

Bloková výuka v 6.C

 

                                

__________________________________________________________________

PROSINEC 2017              

 

 Naše zvíře k adopci?

     Levhart obláčkový

 

16. týden


Pondělí 18.12.

Vánoční koncert

   v KCMT

  18:00-19:30

    

 foto zde

 

Úterý 19.12.

            Vánoce s PSHŠ
návštěva střední hotelové školy

8.A

 

Středa 20.12.

Schůzka šk. parlamentu

  více zde

8:00- 8:45 

 

Ekodivadlo pro 1. třídy
1.C - 3.v.h. 1.B - 4.v.h.

1.B, 1.C, 7.A

 

Čtvrtek 21.12.

 

8:00-11:35

Vánoční procházka Prahou

             1.E

 

Květňákmánie ve sportovní hale

         8:00-12:30

            foto zde

 

organizuje ŽP 


 

Pátek 22.12.

 

Vánoční besídky tříd
  na II. st. od 4.v.h.

 

 

15. týden


Pondělí 11.12.

Ekodivadlo pro 1. třídy na K2
1.v.h. -1.A 2.v.h. - 1.E 3.v.h. - 1.D 4.v.h. - 1.M

             1.A, 1.D, 1.E, 1.M, 7.A

  více zde

8:00-11:35

 

8:55-11:35

Cvičení s MŠ v hale

   5.B

 

8:00-11:35

Adventní dílny

7.B

 
Úterý 12.12.

Zájezd do Drážďan pro žáky II.stupně

   foto zde

7:00 

 

9:30-14:00

Výlet - Vánoce na zámku

2.D, 5.A

 

9:55-12:30

Návštěva knihovny Opatov

   3.A

 

16:30

Vánoční besídka
pro rodiče s dětmi

1.M

 

Středa 13.12.

8:00-12:30

II. kolo soutěže "Mladý chemik"
na MSŠCH - družstvo žáků 9. tříd

 

 

Čtvrtek 14.12.

Schůzka šk. parlamentu

   více zde

  

Sportovní turnaj ve volejbale
  družstvo žákyň 7.-8. tříd

  v tělocvičně v budově K2

    8:00-12:00

foto ve Fotogalerii

  

14. týden


Úterý 5.12.

8:00-12:30

Turnaj - Minikopaná
    pro II. stupeň - více foto zde     

odkaz na minulý ročník II.stupeň   

     Minikopaná pro I.stupeň

 

 

9:55-11:35

Návštěva knihovny Opatov

   5.C

 

9:55-12:30

Beseda pro spolužáky
od 10h - 1.B od 11h - 6.A

1.B, 6.A

 

Středa 6.12.

7:45-12:30

Výlet - Vánoce na zámku

        (1.D, 1.M)

          foto zde

 

 

8:00-13:00

Turnaj ve stolním tenise
družstvo ml. žáků a žákyň

 

 

8:55-12:30

Preventivní pořad - " Problematika extremismu"
          8.A - 2.-3.v.h. 8.B - 4.-5.v.h.

8.A, 8.B

 

9:55-11:35

Návštěva knihovny Opatov

              5.B

 

Čtvrtek 7.12.

8:45-14:00

Výlet - Betlémy na Karlštejně

1.C, 2.C, 3.C, PT

 

SOBOTA 9.12.

   VÁNOČNÍ JARMARK        

   ukázku našich výrobků najdete ve Fotogalerii         

 

STROM ČTENÁŘSTVÍ NA VÁNOČNÍM JARMARKU

 

___________________________________________________________________

LISTOPAD 2017

 

13. týden

Pondělí 27.11.

18:00

        Rodičovská kavárna

    " Šikana o obrana proti ní"
          (v budově Květňák II)

               více zde

 

Úterý 28.11.

8:00-13:30

Turnaj v basketbale
(družstvo st. žákyň)

 

 

8:00-15:15

Dílny o Vietnamu v rámci projektu

   " Jsme lidé jedné Země"
  (8.B 1.- 4.v.h. 7.B 5.- 8. v.h.)

 

10:50-12:30

Olympiáda v českém jazyce

9.A, 9.B

Středa 29.11.

8:55-10:40

Návštěva knihovny Opatov

  1.A

Čtvrtek 30.11.

8:55-10:40

Návštěva artotéky
v knihovně Opatov

5.B

 

13:35-14:20

Školní kolo - Dějepisná olympiáda
   (vybraní žáci 9. tříd)

 

Pátek 1.12.

8:00-13:00

Rabbit cup - soutěž v aerobicu

    foto a výsledky zde

 

 

 

12.týden

Pondělí 20.11.

Florbalový turnaj
družstvo ml. žákyň

    (více zde)

 


Úterý 21.11.

Florbalový turnaj
družstvo ml. žáků

 

Návštěva Úřadu práce

   9.B

8:00-11:30

 

Návštěva Úřadu práce

   9.A

9:30-13:30

 

Workshop " Post Bellum"
    4 žáci z 8.A

 10:00-12:00

 

Středa 22.11.

Návštěva knihovny Opatov
             1.D, 3.C

od 9:00 h - 3.C, od 10:30h - 1.D

(zrušeno z důvodu nemoci)

 

18:30

Setkání vedení MČ Prahy 11 s občany na téma " Školství"
                 (ve školní jídelně v budově K2)

 

 

Čtvrtek 23.11.

8:00-11:35

Program "Prevence šikany"

5.B

 

8:55-12:30

Návštěva veletrhu Schola Pragensis

9.A, 9.B

 

8:55-10:40

Návštěva knihovny Opatov

  1.E

 

Třídní schůzky pro třídy na Květňáku I

   K1 - KPŠ .....17:30h ve sborovně K1

   K1 - TS: 1.-8.třída .....od 18h ve třídách

                  9. třída .....od 17:30h v MMU 

                  v multimediální učebně pav. A

                  (informace o dalším studiu) 

Třídní schůzky pro třídy na Květňáku II

      K2 - KPŠ .....16:30h ve sborovně K2

      K2 - TS: 1.-5.třída .....od 17h ve třídách

 

 

Pátek 24.11.

8:55-11:35

Návštěva knihovny Opatov
od 9h - 1.M od 10:30h - 3.B

(zrušeno z důvodu nemoci)

1.M, 3.B

 

 

11.týden

Pondělí 13.11.

Cvičení s MŠ v hale

        (5.B)

9:55-11:35

 

            MAP - Kulatý stůl na téma: 

"Začleňování formativního hodnocení

                      do výuky"

                      (více zde)

 

15:00-17:30

Úterý 14.11.

Beseda o knize spisovatele Horáka
v knihovně Opatov

                (5.B)

8:55-11:35

 

Návštěva knihovny Opatov

                (1.C)

9:55-11:35

Středa 15.11.

Minikopaná - turnaj pro I. stupeň

          organizuje Ptakopysk

                (foto zde)

8:00-13:00

 

 

Centrum kolegiální podpory - " Dílna čtení"

15:30-17:30 

 

Čtvrtek 16.11.

Návštěva knihovny Opatov

              (3.D)

9:55-11:35

10.týden

Pondělí 6.11.

Šk. kolo soutěže Mladý chemik

           (více zde)

13:35-14:20

 

Úterý 7.11.

Florbalový turnaj
družstvo st. žáků

7:15-14:00

 

Středa 8.11.

Návštěva knihovny Opatov

         8:55-10:40

             (2.D)

Čtvrtek 9.11.

Robotická dílna

      (5.B)

  více foto ve Fotogalerii

8:30-12:30

Pátek 10.11.

Česko - srbský sportovní turnaj

        (více foto zde)

8:00-12:30

 

 

Soutěž IT na SSPŠ
družstvo žáků 9. ročníku

8:00-13:00

 

9.týden

Středa 1.11.

     Florbalový turnaj        

     (družstvo st. žákyň)    

7:15-14:00

 

Návštěva knihovny Opatov

              (1.B)

8:55-10:40

Čtvrtek 2.11.

       "Osobní bezpečí"       

       Beseda s policií ČR

     (1.h.-2.B, 2.h.-2.C, 3.h.-2.D, 4.h.-2.A)

8:00-11:35

Pátek 3.11.

Turnaj ve stolním tenise

(družstva st. žáků a žákyň)

          více foto zde

7:45-13:00

 

Návštěva knihovny Opatov

              (2.A)

8:55-10:40

 

___________________________________________________________________

ŘÍJEN 2017

8.týden

24.10.

     Čtenářský klub

Navštěva ilustrátorky Magdaleny Rutové 

       více foto zde

7. týden

Průběžné výsledky sběru kaštanů a fotky zde (sběr bude ukončen k 1.11.)

Pondělí 16.10.

8:55-12:30

       Planetárium

     vzdělávací pořad

      (5.A, 5.B, 5.C)

Čtvrtek 19.10.

8:00- 8:45

Schůzka šk. parlamentu

 

9:00-11:00

    "Bajky"

Návštěva knihovny Opatov

         (4.C)

 

Pátek 20.10.

 

8:00-13:00

   Plavecká soutěž 

   žáků ZŠ Prahy 11 

        (více zde)

 

8:00

Sportovně vzdělávací dopoledne pro žáky II.stupně 

6. týden

10.10.2017

7:30-14:00

Turnaj v minikopané Poprask

12.10.2017

8:55-12:30

  Projektový den "LES"    

       organizuje 9.B      

 (pro 3.třídy - 3.A,B,C,D)

    Hostivařský lesopark 

13.10.2017


5. týden

8:00-11:00

"Putování do pohádky"

     Knihovna Opatov 

  (pro 2.třídy - 2.B,2.C)


6.10.2017

7:30-13:30

Běžecké závody Cross Cup

       (pro 4.-9.ročník)

       foto zde

 

přesunuto na 13.10.2017

5.10.2017

7:30-12:30

Běžecké závody Cross Cup

     (pro 1.-3.ročník)

 

letos zrušeno kvúli počasí

___________________________________________________________________

SBĚROVÉ AKTIVITY 

od 1.10. probíhá sběr kaštanů

___________________________________________________________________

ZÁŘÍ 2017

4. týden

25.9-27.9.

Adaptační kurz

      (6.C)

3. týden

20.9-22.9.

Adaptační kurz

      (6.B)

 

18.9.-20.9.

Adaptační kurz

      (6.A)

 

20.9.2017

16:00

Zahradní slavnost - Vítání prvňáčků - Tričkování 1.tříd 

 odkaz na foto zde

 

8:00-13:00

Atletický čtyřboj družstev - družstva žáků 2.,3.,4. tříd

 

Atletický čtyřboj více zde 

19.9.2017

7:00-14:30

Atletický čtyřboj - družstva st.žáků, ml. žákyň více čtyřboj

 

8:00-12:30

Fotografování 1. tříd s Mf Dnes

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 1.M

Předpokládaný termín vydání Mladé fronty (Praha) s přílohou fotografií prvňáků je 13.10.2017

9:30-12:00

Sportovní dopoledne na hřišti FC Háje - pro PT a některé 1.třídy

 

18.9. - 22.9.2017 Srdíčkové dny - humanitární prodejní akce další akce ŽP Ptakopysku

2. týden

11.9. - 15.9.2017 projekt Edison foto a info zde

11.9. - 30.10.2017 Soutěž - Posuď knihu podle obalu více o soutěži zde

1. týden

4.9.2017 Začíná vyučování ve školním roce 2017/18 - Vítání prvňáčků odkaz na foto z 1. dne

___________________________________________________________________

   

Informační systém školy - zapomenuté nebo nové heslo pro 1.třídy více info zde

___________________________________________________________________

ČERVENEC - SRPEN

30.8. - 31.8.2017

Školení učitelů foto zde

 

___________________________________________________________________

ČERVEN 2017

ŠVP - poslední červnový týden 2017

Poslední červnový týden jsme s druhým stupněm tradičně vyrazili na školu v přírodě. Oproti minulým rokům byla kratší, ale i tak jsme si u Mnichova Hradiště užili spoustu zábavy a neučili se! Dopoledne děti trávily s učiteli, kdy jsme se jim snažili ten dlouhý školní rok ozvláštnit. Nechyběla tedy střelba ze vzduchovky, softbal nebo lezení na horolezecké stěně. Využívali jsme prostory vnitřního bazénu k plavání, pod korunami stromů vymýšleli dramatické scénky nebo jen v poklidu trávili čas nad deskovými hrami. Odpolední program děti trávily s lektory chozením do lesa a hraním různých her určených pro zábavu a vzájemné poznání.

A co v tu dobu dělali učitelé? Rozhodně nezaháleli na pokojích, ale naopak se plížili do lesa, kde se rozjelo natáčení! Že něco nejde? Takové slovo nemáme ve slovníku! Podívejte se, jak se učitelé překonávali a učili novým věcem!

Děkujeme skupině Mirai za úžasnou písničku ,,Když nemůžeš, přidej“!

   

Mgr. Jana Caldová – vedoucí švp

 odkaz na video do Fotogalerie

 

___________________________________________________________________

Organizace školního roku 

vyučování začne 4. září 2017

první pololetí bude ukončeno 31. ledna 2018 (vydávání výpisu vysvědčení za I.pololetí)

druhé pololetí bude ukončeno 29. června 2018 (vydávání vysvědčení za šk.rok 2017/2018)

školní rok 2018/2019 začne v pondělí 3. září 2018

  

Třídní schůzky s rodiči 

 

19.4.2018

 

Schůzka zástupců KPŠ: 17:00  ve sborovně K2

 

Květňák I (1.- 9.třída)

18:00 ve třídách K1

K1 + K2 5.třídy (5.A, 5.B, 5.C)

17:30 ve třídě ŠD K2

              (info adaptační kurzy) 

Květňák II (1.- 5.třída)

17:30 ve třídách K2

(5.A bude mít TS po skončení společné schůzky 5.tříd)

V průběhu celého školního roku probíhají také konzultační hodiny (po dohodě rodičů a učitelů)
 

 

Přehled prázdnin

26. a 27. října 2017 – podzimní prázdniny

23. prosince 2017 – 2. ledna 2018 – vánoční prázdniny, vyučování začne ve středu 3. ledna

2. února 2018 – pololetní prázdniny

5. února – 11. února 2018 – jarní prázdniny

29. a 30. března 2018 – velikonoční prázdniny

2. července – 31. srpna 2018 – hlavní prázdniny

 

Ředitelská volna

29. září 2017,  30. dubna 2018, 7. května 2018

 

 Státní svátky

  1. leden             Den obnovy samostatného českého státu

  8. květen           Den vítězství

  5. červenec       Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

  6. červenec       Den upálení Mistra Jana Husa

28. září               Den české státnosti

28. říjen              Den vzniku samostatného československého státu

17. listopad         Den boje za svobodu a demokracii

 

 Ostatní svátky                     

  1. leden             Nový rok

30. březen           Velký pátek

  2. duben            Velikonoční pondělí

  1. květen           Svátek práce

24. prosinec        Štědrý den

25. prosinec        1. svátek vánoční

26. prosinec        2. svátek vánoční

  

Významné dny

16. leden             Den památky Jana Palacha

27. leden             Den památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti

  8. březen           Mezinárodní den žen

  9. březen           Den památky obětí vyhlazení terezínského rodinného tábora v Osvětimi - Březince

12. březen           Den přístupu České republiky k Severoatlantické smlouvě (NATO)

 28. březen          Den narození Jana Ámose Komenského.

  7. duben            Den vzdělanosti

  5. květen           Květnové povstání českého lidu

15. květen           Den rodin

10. červen           Den památky obětí vyhlazení obce Lidice

18. červen           Den hrdinů druhého odboje

27. červen           Den památky obětí komunistického režimu

11. listopad         Den válečných veteránů

 

Časový plán vyučovacích hodin 

Hodina

Od - do

Přestávka

Od - do

1

8.00 - 8.45

1

8.45 - 8.55

2

8.55 - 9.40

2

9.40 - 9.55

3

9.55 - 10.40

3

10.40 - 10.50

4

10.50 - 11.35

4

11.35 - 11.45

5

11.45 - 12.30

5

12.30 - 12.40

6

12.40 – 13.25

6

13.25 – 13.35

7

13.35 - 14.20

7

14.20 - 14.30

8

14.30 - 15.15

 

 

 

Volitelné předměty 

Ročník

Název předmětu

Týdenní čas. dotace

Vyučující

6.

Přírodovědné praktikum

2

CAL

 

Sportovní výchova - kopaná

2

VEČ

 

Taneční a pohybová výchova

2

MIH

7.

Informační technologie

2

MOR

 

Konverzace v anglickém jazyce

2

BRŠ, VEČ

8.

Informační technologie

2

HOL, PTA

 

Konverzace v anglickém jazyce

2

 POL

9.

Informační technologie

2

HOL

 

Fyzikálně-chemický seminář

2

CAL

 

Seminář z českého jazyka

2

ŠTE

 

Termíny zápisu, akcí pro MŠ a dalších celoškolních akcí

      

Zápis do první třídy: 1. termín – 4.4.2018, 2. termín – 5.4.2018

      

Dny otevřených dveří a tvůrčí dílny pro MŠ: leden-březen 2018 

ve čtvrtek 18.1. 2018

v úterý     13.2. 2018

ve středu 14.3. 2018

      

Cvičení dětí MŠ v hale: říjen 2016  – duben 2017

      

Desatero předškoláka – příprava na školu: duben a květen 2017

      

Celoškolní akce,  školy v přírodě (bude upřesněno): 

      

Září                             

7.9. Burza kroužků                                                                                              

11. – 17.9. EDISON   

20.9. Zahradní slavnost – vítání prvňáků                                                                                          

18. – 20.9. Adaptační výjezd 6. A                                                                    

20. – 22.9. Adaptační výjezd 6. B                                                                       

25. – 27.9. Adaptační výjezd 6. C                                                                      

18. – 22.9. Srdíčkové dny (ŽP)                                                                                                 

                                 

Říjen      

Soutěž v aerobiku Rabbit Cup                                                                             

        

Listopad  

6. -10.11. Sběr papíru                                                                               

Sportovní setkání srbských a českých škol

15.11. Minikopaná pro 1. stupeň                                                                  

16.11. Oborový den - 2. stupeň  – Pohlednice z Vietnamu                        

Minikopaná pro 2. stupeň - termín bude upřesněn                                                          

30.11.  Rodičovská kavárna: Inovativní metody výuky

                                                                                                                                   

Prosinec

1.12. (8:00 - 13:30) Rabbit Cup - Sportovní hala JM 

9.12. (10:00 - 12:00) Vánoční jarmark                                                                                      

18.12. (18:00) Vánoční koncert v KCMT                                                                                   

Zahraniční výjezd Nj Drážďany                                                                        

Charitativní akce pro psí útulek (ŽP)                                                                 

21.12. Květňákmánie (ŽP) - Sportovní hala JM   

                                                                                                                                                  

Leden                                                                            

LVVZ 7. tříd  

25. -26.1.2018 Fotbalový turnaj I. stupně Kop Cup                                                                                                                                  

                          

Únor                                                                                                           

1.2. Oborový den II.st.: Ukrajina            

22. 2. (14:00 - 17:00) Karneval ŠD     

23. 2. (19:00) Společenský večer pořádaný Klubem přátel školy ZŠ Květnového vítězství 1554

    

     

Počítačová soutěž                                                                                                  

Recitační soutěž I.stupně 

  

Březen  

8. 3. Šachový turnaj (ŽP)                                                             

Pěvecká soutěž                                                                    

Rodičovská kavárna: Bezpečnost kolem nás  

  

Duben  

4.-5.4. Zápis do prvních tříd ZŠ   

9.4. Soutěž Pět proti pěti (ŽP)  

 

25.4. (16:00) Pálení čarodějnic - tradiční akce pro děti a rodiče

                                                                                         

Soutěž Pět proti pěti (ŽP)                                                                                                                     

   

Květen  

Jarní koncert  ( KC Matky Terezy ) - 31.5. v 18:00       

Branný den - 30.5. pro 3.-5.ročník, 31.5. pro 6.-9.ročník

                                                         

Školy v přírodě 

   

   

Třídy

Místo

Termín

1.M   

Černý Důl

23.4. – 27.4.

4.B, 5.A, 5.B

RS Trnávka Vysočina

29.4. – 4.5.

1.D

H. Králíček Turnov

2.5. – 6.5.

3.A, 3.D 

Stará Živohošť

7.5. – 11.5. 

1.A, 4.C, 2.D

Kolínská bouda Pec p. Sněžkou

9.5. – 13.5.

 PT, 1.C, 1.B, 2.C, 3.C, 3.B

H. Semerink Janov n. Nisou

9.5. – 15.5.

II. stupeň

Žihle

14.5. – 18.5.

 

Červen  

5.6. foto tříd v budově K1 v 8:00

6.6. foto tříd v budově K2 v 8:00

Den dětí pro MŠ                                                                                                  

Obhajoba absolventských prací                                                                         

Poslední zvonění 9. ročníků (ŽP)