Otevřená základní škola · Květnového vítězství 1554, Praha 4 – Jižní Město

6.1. - 11.1.2019 Lyžák

   

Lyžák 10.1.2019

Závody jsme si užili a všichni jsme měli velikou radost, jak jsme to zvládli :) 

Jiřka

 

Lyžák 9.1.2019

Třetí den byl opravdu krizový, ne pro nás, ale pro dodavatele elektřiny. Od úterý 22:00 do středy 13:00 nešel proud. Vleky nebyly spuštěny celý den. Modlíme se, aby se zítra stal zázrak, protože lyžování nás velice baví. Máme v plánu závody ve slalomu.


Zdraví

Mgr. Jiřina Štrossová

 

Lyžák 8.1.2019

Chumelí se, chumelí. Je -1°C. Pravá krkonošská zima. Dopoledne padla neskutečná mlha, úplná bílá tma. Nikdo se neztratil :). Odpoledne se ale ztratily paní učitelce Jiřině přezkáče. Ukázalo se, že si je obul jeden náš žák a šel v nich už lyžovat se svým družstvem. Ke všemu odpoledne vypínali proud a někteří uvízli na lanovce. Nebylo to nic příjemného, ale vše dobře dopadlo. K obědu byl kuřecí řízek a komu nestačil, dostal ještě půlku přidáno. Vaří tu nedostižně.


S pozdravem

Mgr. Jiřina Štrossová

 

Lyžák 7.1.2019

Dnes krásná lyžovačka na Aldrově. Pro 4. družstvo byl dojezd k lanovce obtížný, odpoledne šlo proto na mírnější Vurmovku. K obědu výborné knedlo-vepřo-zelo a k večeři vynikající rizoto. Večer přednáška: Nebezpečí hor.

Přeji krásný den

Mgr. Jiřina Štrossová

 

Lyžák 6.1.2019

Dojeli jsme dobře, rychle jsme se ubytovali a hned vyrazili na sjezdovku Vurmovku. Děti se rozlyžovaly a byly rozřazeny do čtyř družstev. Všechny už vyjely na kotvě. I ti úplní začátečníci! K večeři byla výborná kolínka s vepřovým masem.

Zdraví

Mgr. Jiřina Štrossová

_________________________________________________________________

LYŽAŘSKÝ KURZ

Letos bychom po loňské Šumavě zavítali do Krkonoš:

Místo: Roudnice – Jestřabí, chata Arnika

Termín: 6.1. - 11.1.2019.

  PŘEJEME HEZKÝ POBYT