Otevřená základní škola · Květnového vítězství 1554, Praha 4 – Jižní Město

Turnaje ve florbale - listopad

20.11.2017 FLORBALOVÝ TURNAJ ŽÁKYŇ MLADŠÍCH

V pondělí 20.11.2017 se naše mladší žákyně zúčastnily florbalového turnaje Poprasku a dopadly výborně! Z devíti škol Prahy 11 obsadily 2. místo a navázaly tak na úspěch našich žákyň starších, které byly letos s panem učitelem Vladykou také druhé.

Ze šesti sehraných utkání jsme prohrály pouze s Chodovem, a to 3:1. Škoda, že se nepočítají nastřelené tyčky, těch jsme měly nepočítaně. Ale sportovní štěstí, které ke hře patří, při nás ve finále nestálo. Campanus, náš věčný rival, byl tentokrát až sedmý.

Páteří našeho týmu byly florbalistky 6. tříd, které hrály pohádkově. Byly to Kamila, Veronika, Nela a brankářka Anička. Doplnila je děvčata ze 7. tříd, a to Vendula, Zuzana, Jolana, Anna, Natálie a Daniela.

Všem dívkám děkujeme za skvělou reprezentaci Květňáku a těšíme se na jejich další úspěchy.    

Foto zde Mgr. Jiřina Štrossová, uč. TV                                                                                                

       

25.11.2016  Campanus Cup - florbal

4. a 5. třídy - žákyně i žáci Květňáku jsou zlatí  -  GRATULUJEME

Děvčata dostala jen 3 góly a dala jich 23 (nejvíce Kamila z 5.C), 
hoši dali gólů 20 a inkasovali 9

Mgr. Jiřina Štrossová, vyučující TV

14.11.2016  Florbalový turnaj mladších žákyň

Naše žákyně si vedly výborně (Anička K., Eliška, Šárka, Anička M., Klára, Nikol, Míša, Kamila, Aneta, Veronika). Z devíti družstev základních škol Prahy 11 obsadily druhé místo! Oproti loňskému roku si tak o jednu příčku polepšily. Na první - Campanus - bohužel neměly. V našem družstvu byla jen jedna profesionální hráčka, a to Alice, která byla jednoznačně nejlepší a vstřelila všechny naše góly. A že jich bylo hodně, téměř dvacet. Florbal je však hra týmová, na výsledku se proto podílely všechny hráčky. 
Děkuji jim za jejich nasazení, bojovnost a pospolitost. Byly dobrou partou (viz video).

Florbal je velmi populární, hraje ho čím dál více hráčů, je proto dost obtížné v soutěžích uspět. Nám se to však podařilo! Mám radost.
Doufám, že jejich stříbrné medaile budou motivací i pro ostatní.

text: Mgr. Jiřina Štrossová, vyučující Tv

9.11.2016 Turnaj ve florbale na Hamru

Kluci z 8. a 9. tříd - hned v prvním utkání slavili výhru 3:0, bohužel v dalších utkáních jsme díky nedůraznému bránění obdrželi zbytečné branky a další vítězství jsme nepřidali.

V posledním zápase, kdy nám šlo o postup, jsme byli aktivnější než soupeř, který ale měl víc štěstí a nakonec postoupil on. Kluky moc chválím za přístup a aktivitu.

FOTO a text: Miroslav Navara, vyučující Tv