Otevřená základní škola · Květnového vítězství 1554, Praha 4 – Jižní Město

OVOV - Odznak všestrannosti olympijských vítězů - pětiboj - duben

________________________________________________________________

Obvodní kolo, hala Jedenáctka

V úterý 13. března 2018 se 19 našich žáků zúčastnilo pětiboje všestrannosti olympijských vítězů. Ač bylo třináctého, byl to pro nás úspěšný den. .. více zde

Den po vysvědčení, ve čtvrtek  1.2.2018, se zúčastnilo osm našich žáků pětiboje všestrannosti olympijských vítězů ve sportovní hale Jedenáctka. Přišlo celkem 38 škol, hlavně pražských. Ale přijeli i mimopražští, např. z Tachova, ze Strakonic nebo z Nymburka.

Naše škola obsadila v soutěži družstev 15. místo, což ve vysoké konkurenci, která se tam sešla, není vůbec špatné. V soutěži jednotlivců nám udělal velikou radost náš Tomas, který ve své kategorii těsně zvítězil! Vynikající úspěch. Z dívek byla nejlepší Veronika, která byla 15.

OVOV je vždy velmi pěkná akce, i dobře sponzorovaná. Děti dostaly žlutá trička, občerstvení a ti nejlepší medaile a čepici „raškovku“, kterou mají ve své výbavě čeští olympionici. Opět byla i autogramiáda našich významných sportovců.  Letos to byli např. Michal Navrátil, skokan do vody (High diving – extrémní skoky), mistryně světa ve sportovním aerobiku Denisa Barešová nebo badmintonisté Petr Koukal a mladý Adam Mendrek. Všichni účastníci si tak odnášeli pěkné zážitky.

Mgr. Jiřina Štrossová, vyučující Aj a Tv

fotky v naší Fotogalerii

11.4.2017  OVOV - pětiboj

Družstvo z Květňáku je na 4.místě z 12-ti škol P11 a P12.

Pochvala patří 22 žákům z 5., 6., 7. tříd a 4.B
V celkovém počtu 195 dětí máme 2 zlaté - Veronika ze 7.B a Tomas z 5.B - ve své kategorii a
postupují do krajského kola - DRŽÍME PĚSTI.

A ještě - 2 bronzové - Klára ze 7.B a Marek ze 4.B a
2 ještě krásná 4.místa - Šárka ze 7.A a Jakub ze 4.B

Závodníci mají náš respekt a uznání za příkladnou reprezentaci - švihadlo a kliky dají pořádně zabrat.
Že by proto starší žáci účast v této soutěži odmítali?